Marina Royale Darłowo z wyróżnieniem

Podczas noworocznego spotkania samorządowego wyróżniono sukces pierwszego etapu budowy Marina Royale Darłowo! Znaleźliśmy się w gronie projektów ważnych dla rozwoju miasta!
Na gali, która 9 stycznia odbyła się w kinie „Bajka”, burmistrz Arkadiusz Klimowicz podsumował ubiegłoroczne inicjatywy i dokonania oraz podziękował mieszkańcom miasta i firmom za ich wkład w rozwój Darłowa.
Gospodarz miasta wręczył gratulacje i wyróżnienia. Jedno z nich odebrał Prezes Zarządu POC Partners Peter Taffeiren. Doceniono nie tylko realizację pierwszego z trzech etapów budowy nadmorskiego kompleksu, ale też otwarcie naszej restauracji Lido, która swoją lokalizacją, potencjałem i znakomitą kuchnią przyciąga do Darłowa również miłośników wyszukanych smaków. Odnotowano także wkład Marina Royale w wiele inicjatyw społecznych, między innymi w program stypendialny, wolontariat i wspierania kolarstwa.
Wyróżnienia trafiły także m.in. do Jerzego Olszewskiego – właściciela stylizowanych jednostek pływających za organizowanie rejsów wycieczkowych, dzięki którym turyści z całej Polski i zza granicy mogą poznawać Darłowo z najpiękniejszej strony, czyli od strony morza, czy też do przedstawicieli “Przedszkola przy Szkole” za zaangażowanie, kreatywność i ogromny wkład placówki w życie społeczne miasta.
Gwiazdą Tegorocznej Darłowskiej Gali Samorządowej była Estera Naczk – Suska- znakomita wokalistka i Osobowość roku 2019 w dziedzinie kultura. Akompaniował jej na klawiszach Piotr Belak z Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej. Z werwą i humorem galę perfekcyjnie poprowadził Daniel Frącz.