Marina Royale zaprasza na letni nadmorski odpoczynek

Do oddanej do użytku rezydencji UltraMar, będącej pierwszym z trzech budynków apartamentowych projektu Marina Royale, wprowadzili się pierwsi mieszkańcy. Zlokalizowany nad samą taflą wody obiekt od sierpnia zaprasza teraz turystów chętnych na nadmorski wypoczynek w klimatycznym Darłowie.

W sześciopiętrowym budynku znalazło się 61 apartamentów urządzonych w świeżej i ponadczasowej marinistycznej estetyce. Są to zarówno komfortowe studia, jak i dwu- oraz trzypokojowe apartamenty. Niezależnie od wielkości łączy je najważniejsze – wyjątkowy widok. Na pełne morze, na morze i zachodnie lub wschodnie plaże bądź morze i kanał rzeki wieprzy, którym statki wpływają do darłowskiego portu. Od sierpnia część z apartamentów można będzie wynajmować na doby. Mimo pełnego wyposażenia (w każdym z apartamentów znajduje się kuchnia i salon jadalny) wakacyjni goście mogą korzystać ze śniadań w znajdującej się na parterze budynku restauracji LIDO, serwującej także lunche oraz kolacje a la carte. Oczywiście wszystko z nieziemskim widokiem. I to dosłownie nieziemskim, bo UltraMar to pierwszy w Polsce budynek mieszkalny, który powstał na nabrzeżu awanportu, czyli najdalej ku morzu wysuniętej części portu. Niespotykana lokalizacja (balkony dosłownie wiszą nad wodą, a co za tym idzie nad granicą terytorium lądowego Polski) tu unikat w skali kraju. A dla mieszkańców i gości gwarancja, że czy to siadając na tarasie, czy na sofie lub w sypialni można cieszyć wzrok ciągnącą się po horyzont przestrzenią morza.

W sześciopiętrowym budynku o ponadczasowej architekturze zastosowano najwyżej jakości technologie – akustycznie wyciszone ściany między apartamentami, energooszczędne duże okna aluminiowe z potrójnym szkleniem, gwarantujące minimalne straty cieplne, nasłonecznienie wnętrza pomieszczeń i utrzymanie odpowiedniej temperatury. Wygodę zapewnia także hala garażowe, do której samochody dostają się… windą.

Marina Royale leży w centrum nadmorskiego Darłówka. Położenie przy wejściu do portu, blisko mostu zwodzonego, gwarantuje łatwy dostęp do głównych atrakcji kurortu, a z drugiej strony pozwala w pełni korzystać w uroków nadmorskiego życia. Budynek znajduje się tuż obok pięknej piaszczystej plaży, a łatwy dostęp do niej oraz do podmiejskich lasów zapewnia rozpoczynająca się w pobliżu kładka na wydmach oraz ścieżka rowerowa.

Nazywane Królewskim Miastem Darłowo to urokliwy kurort, który ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Tutejsze plaże uznawane są za najładniejsze w Polsce, a poza naturą i pięknymi zachodami słońca turystów przyciąga imponująca historia miasta. To tu urodził się i zmarł ostatni Wiking Bałtyku i jednocześnie słowiański władca – król Eryk.

Łatwy dojazd do Darłówka od strony Gdańska lub Szczecina zapewnia droga krajowa nr 6. Koszalin znajduje się 40 km od obiektu, a Ustka 41 km.