Apartament pokazowy w UltraMar… już gotowy!

Nadeszła chwila, aby otworzyć apartament pokazowy w rezydencji UltraMar. Każdy zainteresowany kupnem apartamentu w Marina Royale może przyjść i przekonać się, jak wnętrza pokazywane wcześniej na wizualizacjach prezentują się w pięknej, nadmorskiej rzeczywistością. Zwłaszcza w te upalne dni można stanąć na tarasie i poczuć orzeźwiającą, morską bryzę.

Najbardziej wysunięty w stronę morza UltraMar, który stanął u wejścia do darłowskiego portu, to pierwszy z trzech apartamentowców, jakie złożą się na projekt Marina Royale.

Wszystkie apartamenty urządzane zostają pod klucz, w klasycznie eleganckim, wzorowanym na współczesnym designie stylu Royale Classic lub skandynawskim wzorcu – Modern Baltic –  podkreślającym nadmorski charakter mieszkania. W każdym wyborze nabywca apartamentu nie musi martwić się o kładzenie podłóg, czy podłączanie sprzętów kuchennych – wystarczy dobrać materac do łóżka, wnieść ukochany fotel i można od razu delektować się nadbałtyckim życiem.

Warto pamiętać, że w UltraMar wykorzystano niespotykane i rzadko stosowane w Polsce technologie. Do dwupoziomowej hali garażowej pod budynkiem wjedziesz wygodnie windami samochodowymi.
Jest wiele udogodnień w budynku: akustycznie wyciszone ściany między apartamentami, energooszczędne duże okna aluminiowe z potrójnym szkleniem, gwarantujące minimalne straty cieplne, nasłonecznienie wnętrza pomieszczeń i utrzymanie odpowiedniej temperatury. Ważny jest każdy szczegół – balustrady wykonane z najlepszych gatunków stali z odpowiednim zabezpieczeniem antykorozyjnym, a nawet rodzaj tynków i cegły (przy elewacji użyto ręcznie formowanej, by była bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych). Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i sprawdzonego wykonawcy pozwala naszej firmie na przekazanie klientom 10-letniej, a nie stosowanej zwykle w Polsce 5-letniej, gwarancji.

W budynku UltraMar mamy jeszcze kilka dostępnych apartamentów – to ostatnia szansa, by kupić apartament w tak wyjątkowej lokalizacji.

Rozpoczęliśmy rezerwacje na apartamenty w kolejnym budynku  – VistaMar – rezydencji, która powstanie obok UltraMar za 3 lata. W obu budynkach znajdą się wszelkie udogodnienia dla mieszkańców, takie jak klub dla dzieci, centrum SPA oraz ogólnodostępne restauracje.