Dla mediów

Informacje prasowe

Podstawowe informacje

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.


Marina Royale
Zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Prace budowlane w Darłówku związane z drugim apartamentowcem VistaMar trwają. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach.
Marina Royale powstaje w najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także dostęp do plaży, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.


VistaMar
W rezydencji VistaMar, która powstaje tuż przy wejściu do awanportu. To kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej, śródziemnomorskiej architektury  


Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać. 


W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią i przestronne rowerownie. 


Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie “pod klucz”.  Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. 


Właściciele apartamentów mogą zarabiać na wynajmie swoich lokali i zlecić tę usługę działowi Rental. W profesjonalny sposób opiekuje się on każdym apartamentem i dba o jego jak najlepsze wykorzystanie oraz zapewnienie wysokich przychodów klientom.


W dogodnym dla siebie czasie można także wypoczywać w swoim apartamencie oraz zarabiać na jego wynajmie podczas swojej nieobecności. Współpraca przebiega na zasadzie proporcjonalnego podziału przychodu w proporcjach 70% dla właściciela, 30% dla działu Rental.  POC Partners nie stosuje ograniczeń czasowych – klienci mogą dowolnie długo wypoczywać w swoich apartamentach. 


Jeśli mają Państwo pytania
prosimy o kontakt:
sprzedaz@marina-royale.pl
+48 604 558 100


POC Partners Polska
POC Partners to belgijsko–polski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował ponad 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i Bałtyckim. 


Brasserie LIDO
W budynku UltraMar znajduje się wyjątkowa restauracja. To Brasserie LIDO, która oferuje najwyższej jakości produkty, świeżo przygotowane belgijskie specjały, dania z kuchni francuskiej oraz inspirowane morzem, lokalne potrawy w nowych aranżacjach. Klienci mogą wypić tutaj dobrą kawę, lampkę doskonałej jakości wina lub skosztować belgijskiego piwa. Oprócz doskonałej kuchni i karty win pobyt w Brasserie LIDO gwarantuje niezapomniany widok na morze. Aktualne menu dostępne jest na stronie: https://brasserielido.pl/


Darłowo-Darłówko
Największymi atutami miejscowości są piaszczyste plaże, cisza, spokój oraz panująca tu rodzinna atmosfera. Darłowskie plaże są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Polsce.
Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu. Kilometry dróg rowerowych w okolicach Darłowa-Darłówka to raj dla miłośników dwóch kółek.


Zaplanuj urlop w Darłówku 
Na wybierających się do Darłówka turystów czekają wyjątkowe apartamenty, z których roztacza się malowniczy widok na morze. Marina Royale to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Goście mają do dyspozycji wygodne mieszkania w wyjątkowej lokalizacji oraz dostęp do wszystkich lokalnych atrakcji, w tym do całorocznej restauracji Brasserie LIDO, która serwuje śniadania, obiady i kolacje. 


Szczegółowe informacje na temat dostępnych apartamentów znajdują się tutaj: https://marina-darlowo.pl/


Do pobrania

Logo Marina Royale

Logo Vista Mar

Logo Baltica Royale Resort

Zdjęcia dla mediów

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch und Amerikanisches Englisch verfügbar.