Dla mediów

Informacje prasowe

Wmurowano kamień węgielny pod rezydencję VistaMar w Darłówku

Z okazji rozpoczęcia się prac budowlanych przy drugim etapie inwestycji Marina Royale – VistaMar w nadmorskiej części Darłowa, 27 sierpnia, odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Honorowymi gośćmi wydarzenia byli m.in.: sekretarz Starostwa Powiatowego w Sławnie Waldemar Bonk, przedstawicielka Ambasady Królestwa Belgii, członkowie zarządu inwestora POC Partners Polska oraz generalnego wykonawcy CFE Polska. Apartamenty zostaną oddane do użytku latem 2023 r.

W rezydencji VistaMar, która powstaje tuż przy wejściu do awanportu, znajdzie się 105 lokali mieszkaniowych o metrażu od 25 do 88 mkw. Zaprojektowanych tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać. W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, spa, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią i przestronne rowerownie.

To część wieloletniego projektu, który realizujemy w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości nadmorskich w Polsce. Darłówko to miejsce z ogromnym potencjałem, a inwestycja stanowi połączenie tego, co najlepsze w polskiej i flamandzkiej kulturze. Zależy nam na stworzeniu doskonałej jakości budynków, które dzięki ponadczasowej formie wpasują się w charakter okolicy. Ich mieszkańcy będą mogli w komfortowych warunkach cieszyć się pięknem tej nadbałtyckiej miejscowości niezależnie od pogody czy pory roku – mówi Thomas Schoutens, General Manager POC Partners Polska.

Mieszkańcy Darłówka zyskają także promenadę, która zbudowana zostanie przed budynkami. Z niej będzie można podziwiać wyjątkowe w tej miejscowości zachody słońca. Ponadto całe zaplecze gastronomiczno-usługowe to dodatkowe miejsca pracy dla mieszkańców.

– To strategiczna inwestycja dla naszego kurortu, a POC Partners Polska to sprawdzony i wiarygodny partner. Współpraca trwa już kilka lat i bardzo dobrze się układa. Marina Royale to inwestycja, która wpłynie na rozwój Darłówka. Dzięki niej powstanie zaplecze gastronomiczno-usługowe, które nie tylko przyciągnie turystów, ale będzie także wykorzystywane przez mieszkańców oraz zapewni dodatkowe miejsca pracy – powiedział sekretarz Starostwa Powiatowego w Sławnie, Waldemar Bonk.

Docelowo zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Prace budowlane w Darłówku związane z drugim apartamentowcem VistaMar już się rozpoczęły. Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r. Ich ceny oscylują między 16 a 39 tys. zł. za mkw brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach.

Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie, piaszczyste plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu. Kilometry dróg rowerowych to raj dla miłośników dwóch kółek.

Nie bez przyczyny ulica, przy której znajduje się nasza inwestycja, nazywa się Bulwar Zachodzącego Słońca. Rezydenci VistaMar będą bowiem mogli cieszyć się niczym niezakłóconym widokiem na Bałtyk, a przede wszystkim podziwiać wyjątkowe zachody słońca w Darłówku – mówi Thomas Schoutens.

POC Partners Polska oferuje także obsługę wynajmu apartamentów w zespole Marina Royale. Właścicielom mieszkań zapewnia to przychody z inwestycji oraz daje możliwość wypoczynku w swoim apartamencie bez żadnych ograniczeń czasowych.

POC Partners to belgijski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i Bałtyckim. Inwestor stosuje w swoich realizacjach materiały wysokiej jakości. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości.

Podstawowe informacje

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Marina Royale:
Zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Prace budowlane w Darłówku związane z drugim apartamentowcem VistaMar już się rozpoczęły. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach.
Marina Royale powstaje w najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także dostęp do plaży, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.

VistaMar:
W rezydencji VistaMar, która powstaje tuż przy wejściu do awanportu. To kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej, flamandzkiej architektury. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje jakość na lata.
Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać. W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, spa, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią i przestronne rowerownie. Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r. Ich ceny oscylują między 16 a 39 tys. zł. za mkw brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie “pod klucz”.Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. Tworząc VistaMar firma pragnie przenieść z Belgii do Polski swoje najlepsze doświadczenie i architekturę.

Darłowo-Darłówko:
Największym atutem miejscowości są piaszczyste plaże, cisza, spokój oraz panująca tu rodzinna atmosfera. Darłowskie plaże są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Polsce.
Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie, piaszczyste plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu. Kilometry dróg rowerowych to raj dla miłośników dwóch kółek.

POC Partners Polska:
POC Partners to belgijski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i Bałtyckim. Inwestor stosuje w swoich realizacjach materiały wysokiej jakości.

POC Partners Polska oferuje także obsługę wynajmu apartamentów w inwestycji Marina Royale. Właścicielom mieszkań zapewnia to przychody z inwestycji oraz daje możliwość wypoczynku w swoim apartamencie bez żadnych ograniczeń czasowych.

Jeśli mają Państwo pytania, 
prosimy o kontakt:
sprzedaz@pocpartners.pl
+48 604 558 100

Do pobrania

Logo Marina Royale

Logo Vista Mar

Logo Baltica Royale Resort

Zdjęcia dla mediów

Kontakt

Ewa Kawiecka
M: + 48 694 475 833

eka@qacommunications.com

Formularz kontaktowy

    Szczegółowe informajce odnośnie przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: info@marina-royale.pl lub pod numerem telfonu + 48 882 956 672.