BALTICA ROYALE RESORT DARŁOWO to niebywałe przedsięwzięcie, które wprowadzi do Darłowa nieznaną wcześniej jakość nadmorskiego życia.

Pierwszą częścią tego dużego projektu jest Marina Royale – zespół trzech apartamentowców powstających na nabrzeżu darłowskiego portu (pierwszy z budynków o nazwie UltraMar został oddany do użytku, dalej powstanie VistaMar oraz MiraMar), w których poza wykończonymi pod klucz apartamentami znajdą się również restauracje, klub dla dzieci i centrum SPA.

Kolejnymi etapami powstającego resortu będzie powstająca na wydmie przy ul. Słowiańskiej familijna Riviera Royale (pełna udogodnień dla całych rodzin) oraz Viridia Royale,

czyli zespół położonych na klifie apartamentów, którym towarzyszyć będzie światowej klasy zaplecze rekreacyjno-sportowe, obejmujące m.in. korty tenisowe i japoński park rekreacyjny.

Co najważniejsze w całym projekcie Baltica Royale – zakup nieruchomości w wybranej części resortu oznacza możliwość korzystania z całej infrastruktury, nawet tej, zlokalizowanej w innych częściach.

marina_royale_logo

Kompleks Marina Royale to synonim nowoczesnej turystyki, najwyższych standardów i europejskiego poziomu. Obok luksusowych apartamentów powstanie wszystko, co niezbędne jest do komfortowego wypoczynku: kryty i odkryty basen, SPA, sklepy, punkty gastronomiczne, garaż i plac zabaw.

Wraz z Marina Royale powstaną:

BALTIC SPA & WELLNESS

restauracje

kawiarnie

klub malucha

bary

riviera_royale_logo

Widok na morze, las czy rzekę? W Riviera Royale wszystko będzie możliwe. A przede wszystkim będzie familijnie i kameralnie. To tu, na wydmie przy ul. Słowiańskiej, powstają apartamentowce pełne udogodnień dla całych rodzin – od basenów i centrum SPA po dedykowane dzieciom atrakcje, a wszystko w takiej lokalizacji, byś nie szukał kompromisów i miał blisko, zarówno na plażę, jak i na leśną promenadę.

Wraz z Riviera Royale powstaną:

basen

centrum spa

atrakcje dla dzieci

plaża

tereny rekreacyjne

viridia_royale_logo

Ten projekt to nowa perspektywa, nowa jakość życia, nowe oblicze Darłowa Wschodniego. Na klifie dającym niewiarygodne widoki na morze, powstaje zespół apartamentów, którym towarzyszy światowej klasy zaplecze rekreacyjno-sportowe, obejmujące m.in. korty tenisowe i japoński park rekreacyjny. Hasło aktywne, nadmorskie życie nabierze tutaj nowego znaczenia.

Wraz z Viridia Royale powstaną:

korty tenisowe

japoński park

widok na morze

boiska

pocfinal_vertical

POC Partners Polska- belgijski developer inwestuje w Darłowie

POC Partners to belgijska firma, która z sukcesem zrealizowała wiele inwestycji, głównie nad Morzem Północnym. Zasłynęło wybudowaniem w latach 90. pierwszego luksusowego apartamentowca w letniskowych Knokke, co nadało nowy kierunek rozwoju miejscowości, tak że Knokke stało się najmodniejszym kurortem Belgii, a wartość tamtejszych gruntów poszła mocno w górę.
POC specjalizuje się w apartamentach, które powstają nad samym morzem i właśnie takim projektem firma wkroczyła do Polski.

POC Partners Polska kończy właśnie budowę rezydencji Ultra Mar. Powstaje ona na nabrzeżu awanportu, czyli najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu, a docelowo wejdzie w skład projektu o nazwie Marina Royale.

POC Partners Polska zamierza się bowiem na długie lata związać z Darłowem, a w dalekosiężnych planach jest budowa osiedla z pełną infrastrukturą wypoczynkowo-sportową, na czele z polem golfowym.
Inwestorowi zależy na wsparciu i docenieniu lokalnej społeczności. Stąd decyzja o sponsoringu Klubu Kolarskiego Ziemia Darłowska.