Pasje po Horyzont – znamy finalistów 3. edycji Programu Stypendialnego!

Już po raz trzeci utalentowana młodzież z powiatu sławieńskiego otrzyma stypendia w wysokości 6 tysięcy złotych każde. Program Stypendialny „Pasje po horyzont” motywuje młodych, zachęca ich do rozwijania pasji i pomaga spełniać marzenia. To inicjatywa realizowana przez POC Partners wspólnie z Darłowskim Centrum Wolontariatu.

W nadchodzącym roku stypendia otrzymają aż trzy osoby. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom – Magdalenie Zawadce, Krzysztofowi Kołakowskiemu i Sebastianowi Wierzbickiemu. Życzymy im nieustannego rozwoju i realizacji Pasji po Horyzont!

Magdalena Zawadka – mieszkanka Darłowa, studentka II roku Pedagogiki. Pasją Magdaleny są książki. Kocha czytać i pisać, realizuje się również jako recenzentka książek. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się na instagramowym profilu.

Krzysztof Kołakowski – mieszkaniec gminy Darłowo, uczeń III klasy w Zespole Szkół Morskich w Darłowie. Jego pasją jest muzyka. Krzysztof jest gitarzystą samoukiem i marzy o profesjonalnym sprzęcie. Chce rozwijać swoje umiejętności zarówno podczas tworzenia muzyki, jak i w trakcie występów na żywo ze swoim zespołem.

Sebastian Wierzbicki – mieszkaniec gminy Darłowo, uczeń III klasy I LO im. St. Dubois w Koszalinie. To młody człowiek z wieloma pasjami, wśród których są: mindfulness, medytacja, slow living, fotografia, nagrywanie filmów, poezja, tworzenie muzyki, ale przede wszystkim joga. Marzeniem Sebastiana jest rozwijanie swojej ścieżki duchowej pod okiem najlepszych, certyfikowanych nauczycieli jogi.

Tych, których interesuje rozwój stypendystów oraz działania, które podejmują zachęcamy do śledzenia profilu Facebook Darłowskiego Centrum Wolontariatu: https://www.facebook.com/wolontariatdarlowo.

Uroczyste rozdanie grantów odbyło się 15 grudnia 2020 r. w siedzibie Darłowskiego Centrum Wolontariatu. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w spotkaniu udział wzięli tylko stypendyści, organizator oraz przedstawiciel POC Partners.