Kulinarna podróż w LIDO

Klimatu europejskiej riwiery nadaje restauracja LIDO, oferująca inspirowaną morzem kuchnię, pełną świeżo przygotowanych francuskich, flamandzkich i polskich specjałów.

Basen wewnętrzny i centrum fitness

Zanurz się w orzeźwiającym basenie wewnątrz budynku. Niezależnie od pogody, pory roku i dnia. Jeśli preferujesz aktywny wypoczynek – korzystaj z klubu fitness. Na siłowni z wysokiej jakości sprzętem możesz realizować indywidualne plany treningowe.

Strefa relaksu i zieleń ogrodu

Przyda Ci się chwila oderwania od codzienności? Na wewnętrznym dziedzińcu apartamentowca możesz odpoczywać w zieleni ogrodu, bądź spędzić po prostu leniwy dzień na leżaku, wkomponowanym w rekreacyjną przestrzeń wokół drewnianego decku.

Świeże pieczywo z nutą słodyczy

W VistaMar swoje miejsce znajdzie kawiarenka z własną piekarnią i cukiernią. Zapewni chrupiące pieczywo o poranku, zaserwuje świeży i lekki lunch w porze obiadowej, a może popołudniu dasz się jeszcze skusić na smakowity deser?

Klub malucha / Kids Club

Najmłodsi mieszkańcy pokochają klub dla dzieci, oferujący aktywny wypoczynek na międzynarodowym poziomie. Wachlarz zajęć rekreacyjno-edukacyjnych, inspirowanych morzem, zagwarantuje uśmiech u małych piratów.

Baltic SPA & Wellness

Aby dać Ci wszystko, co w nadmorskim życiu najpiękniejsze, w VistaMar znajdziesz również miejsce do odnowy biologicznej. Tak, aby po jesiennym lub zimowym spacerze wzdłuż plaży, korzystać z przyjemnością i korzyścią dla zdrowia z klasycznej sauny.

Bulwar Zachodzącego Słońca

Apartamentowce Marina Royale to królestwo dla pieszych, nie dla samochodów. Z myślą o nadmorskich spacerach, pod budynkami powstaje promenada, która połączy komunikację pieszą od słynnego mostu rozsuwanego po plaże Darłówka Zachodniego, zapewniając dogodne dojście na widokową kładkę, wiodącą po wydmach i niczym niezakłócony widok na słynne bałtyckie zachody słońca.

    Szczegółowe informajce odnośnie przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: info@marina-royale.pl lub pod numerem telefonu + 48 604 558 100.