Kulinaria, wino, życie

Klimatu europejskiej riwiery nada restauracja LIDO, oferująca inspirowaną morzem kuchnię pełną świeżo przygotowanych francuskich, flamandzkich i polskich specjałów.

Restauracja z owocami morza

Na wypiekaną w piecu pizzę, aromatyczną włoską kawę lub kieliszek wina mieszkańcy będą mogli udać się do pełnej smaków słonecznej Italii knajpki DALL’ UOVO.

Potrawy z patelni, gofry i rozkosz

Kulinarną podróż wzdłuż brzegów Morza Północnego i pięknych plaż Morza Bałtyckiego zapewni STRAND – kawiarnia i barek o swobodnej atmosferze oraz sklep spożywczy oferujący dania na wynos, głównie belgijskie specjały.

Piwo i przyjaciele

Wieczorem miło będzie spotkać się w OOST  nowoczesnym pubie, pełen luzu i zabawy, w którego menu znajda się wszelkiego rodzaju piwa, przekąski z grilla, ale i świeżo robione dania główne.

Klub malucha

Najmłodsi mieszkańcy pokochają KACZUSZKI  klub dla dzieci, oferujący aktywny wypoczynek na międzynarodowym poziomie. Wachlarz zajęć rekreacyjno-edukacyjnych, inspirowanych morzem – gwarantowany!

Baltic SPA & Wellness

O relaks i odnowę biologiczną mieszkańców zadba AQUA REGINA  studio fitness, w którym można będzie skorzystać z klasycznej sauny, zanurzyć się w orzeźwiającym basenie lub też wypoczywać na eleganckich leżakach, spożywając lekkie przekąski i zdrowe soki, serwowane przez bar.

Szczegółowe informajce odnośnie przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: info@marina-royale.pl lub pod numerem telfonu + 48 882 956 672.