Apartamenty VistaMar gotowe!

Już od czerwca trwa przekazywanie apartamentów VistaMar nowym właścicielom! Kolejny etap inwestycji za nami!

VistaMar to drugi apartamentowiec POC Real Estate (dawniej POC Partners), który stanął na unikatowej działce, na nabrzeżu darłowskiego awanportu, gdzie docelowo powstanie jeszcze jedna rezydencja.

Budowa przebiegała zgodnie z harmonogramem, a VistaMar harmonijnie wpisał się w tę nadmorską przestrzeń. Ponieważ wykończenie wnętrz zawarte jest w cenie zakupu, to trwa dopieszczanie przestrzeni, za to nabywcy mogą już planować pobyty wakacyjne bądź oddanie apartamentów do wynajmu jeszcze w te wakacje.

Najbardziej przykuwające oko są penthouse’y – apartamenty bardzo wysokie, z panoramicznymi oknami wychodzącymi bezpośrednio na morze i gwarantującymi widok na wpływające do portu statki. Jedne z najciekawszych apartamentów są także te „na przestrzał”, czyli z balkonami wychodzącymi zarówno na morze oraz z tymi na zielone i słoneczne patio. Niezależnie od pory dnia zawsze na którymś z nich można będzie cieszyć się słońcem, a klimatyzacja, która jest w standardzie tej inwestycji, zapewni komfortowy relaks wewnątrz apartamentów.

Jak po zakupie apartamentu najszybciej – już od nadchodzących wakacji – zacząć na jego wynajmie zarabiać? Oddając nam ten temat. Prowadzimy firmę, która zajmuje się kompleksową obsługa wynajmu apartamentów w naszych budynkach – od obsługi systemów rezerwacyjnych po sprzątanie końcowe.

Apartament na własność w Marina Royale to wygoda posiadania mieszkania nad morzem, ale o hotelowym standardzie. Dlatego już od lipca dostępny będzie Klub Malucha, a dalej kolejne udogodnienia, w tym basen wewnętrzny, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauny oraz sala fitness.