Wyróżnienie za wsparcie rozwoju Darłowa

Z ogromną przyjemnością informujemy, że inwestycja Marina Royale została doceniona wyróżnieniem przyznanym przez Samorząd i Burmistrza Miasta Darłowa Arkadiusza Klimowicza.

Nagroda jest wyrazem podziękowania za wkład w rozwój Darłowa, jakość życia w mieście oraz wzrost wartości jego marki. To ogromny zaszczyt znaleźć się wśród grona osób, firm i instytucji, które podjęły się najbardziej znaczących inicjatyw dla miasta. Cieszymy się, że nasz projekt może odmienić wizerunek tego miejsca oraz podnieść jakość tutejszej turystki, idealnie wpisując się w nadmorskie walory krajobrazowe i przyrodnicze.

DOROCZNE SPOTKANIE

Wręczenie prestiżowych nagród jedenastu laureatom odbyło się 8 stycznia podczas dorocznego samorządowego spotkania noworocznego, które podsumowuje osiągnięcia ubiegłych dwunastu miesięcy. Serdecznie gratulujemy pozostałym nagrodzonym i jednocześnie życzymy miastu kolejnych tak wspaniałych inicjatyw i działań. Mamy również nadzieję, że przez kolejne lata Marina Royale będzie równie mocno, a nawet jeszcze intensywniej wspierała rozwój Darłowa.