Marina Royale – najważniejsze informacje

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje bezpośredni widok na morze, przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Marina Royale:
Zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Prace budowlane w Darłówku związane z drugim apartamentowcem VistaMar trwają od sierpnia 2020. Ostatni, zamykający projekt– MiraMar, powstanie w kolejnych latach. Marina Royale powstaje w najbardziej ku morzu wysuniętej części darłowskiego
portu. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także dostęp do obu darłowskich plaż, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.
VistaMar:
W rezydencji VistaMar, która powstaje tuż przy wejściu do awanportu. To kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej, flamandzkiej architektury. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje jakość na lata. Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim
wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać czy wypoczywać. W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, spa, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią, przestronne rowerownie oraz słoneczne zielone patio ze strefą relaksu. Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r. Ich ceny oscylują między 16 a 39 tys. zł. za m 2 brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”. Istnieje możliwość opcjonalnie wyposażenia apartamentu w klimatyzację.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. Tworząc VistaMar firma pragnie przenieść z Belgii do Polski swoje najlepsze doświadczenie i architekturę.

Darłowo-Darłówko:
Największym atutem miejscowości są piaszczyste plaże, cisza, spokój oraz panująca tu rodzinna atmosfera. Darłowskie plaże są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Polsce. Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie, piaszczyste plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu.
Kilometry dróg rowerowych to raj dla miłośników dwóch kółek.
POC Partners Polska:
POC Partners to belgijski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i
Bałtyckim. Inwestor stosuje w swoich realizacjach materiały wysokiej jakości. POC Partners Polska oferuje także obsługę wynajmu apartamentów w inwestycji Marina Royale. Właścicielom mieszkań zapewnia to przychody z inwestycji oraz daje możliwość wypoczynku w swoim apartamencie bez żadnych ograniczeń czasowych.

Jeśli mają Państwo pytania
prosimy o kontakt:
sprzedaz@pocpartners.pl
+48 604 558 100