Marina Royale… telewizyjnym studiem

Rokrocznie miasto Darłowo jest chętnie odwiedzane przez media, od lat będąc także gospodarzem m.in. Festiwalu „Media i Sztuka”. Tym razem centrum nadmorskiego Darłówka (a dokładnie taras widokowy Marina Royale oraz nasze Brasserie LIDO) stało się miejscem transmisji „Szkła Kontaktowego” – popularnego programu telewizji TVN24.

To właśnie w przeszklonych wnętrzach naszej restauracji zrealizowane zostały odcinki, które poprowadzili: dziennikarz Wojciech Zimiński i rysownik Henryk Sawka. Z uwagi na bezpieczeństwo i procedury sanitarne, nagrania odbywały się bez udziału publiczności.

Królewskie Miasto Darłowo i ekipa „Szkła” są ze sobą ściśle powiązane od 2011 roku za sprawą Festiwalu Media i Sztuka, podczas którego w przeszłości dziennikarze stacji prowadzili dla milionów widzów codzienny magazyn satyryczno-publicystyczny z wnętrz Zamku Książąt Pomorskich czy z kanału portowego.

Tegoroczne emisje, które odbywały się na żywo zostały zrealizowane przy współpracy z POC Partners – inwestorem projektu Marina Royale w Darłówku Zachodnim. 

Zachęcamy do zobaczenia fotorelacji pokazującej kulisy nagrania. Autorami zdjęć są Artur Wejnerowski oraz Dawid Jasiewicz.