Strefa sportu i regeneracji w VistaMar

Już od kilku tygodni w parterze VistaMar dostępny jest kryty basen, jacuzzi, sauny oraz siłownia.

Mieszkańcy i goście Marina Royale mogą korzystać z tej strefy sportu i odnowy biologicznej, niezależnie od pogody czy pory roku. Tak, by z nadmorskiego życia czerpać na całego!

Orzeźwiająca woda w krytym basenie będzie idealnym uzupełnieniem letniego odpoczynku nad morzem, a gorące jacuzzi świetną regeneracją po długim zimowym spacerze po plaży. Siłownia z częścią zarówno siłową, jak i cardio to miejsce idealne dla miłośników aktywnego stylu życia oraz tych, dbających o zdrowie czy pragnących zrzucić nadmierne kilogramy  – tak, by z codziennej dawki ćwiczeń nie rezygnować podczas urlopu czy pobytu w swoim „second home”.

Wcześniej do użytku oddany został kids club, strefa relaksu na wewnętrznym patio apartamentowca, a w podziemnym garażu obszerna rowerownia. Docelowo strefę rekreacyjno-sportową uzupełni w przyszłości część SPA.

W całym projekcie Marina Royale obok w pełni wyposażonych apartamentów jest wszystko, co niezbędne jest do komfortowego wypoczynku, kojarzonego dotychczas bardziej z gwiazdkowymi hotelami, niż w budynkiem mieszkalnym, jak restauracja, basen, SPA czy centrum zabaw dla dzieci.