VistaMar – miejsce, w którym Bałtyk chłonie się wszystkimi zmysłami

Bezkompromisowa nadmorska lokalizacja, komfortowo wyposażone apartamenty, basen, przestrzeń do relaksu, strefa SPA, restauracje oraz sala konferencyjna. Z balkonów bezkresny widok na Bałtyk. Po sukcesie pierwszej rezydencji położonej w darłowskim awanporcie, belgijski POC Partners startuje z kolejną unikatową inwestycją – VistaMar!

W sobotę 11 lipca w Biurze Sprzedaży Apartamentów Marina Royale odbyło się oficjalne otwarcie sprzedaży II etapu projektu Marina Royale. Podczas spotkania zostały zaprezentowane wizualizacje oraz szczegółowe plany nowego budynku VistaMar. Przedstawiona została także oferta specjalna na zakup apartamentu.

Apartamentowiec, który ma zostać oddany do użytku latem 2023 roku, powstanie na nadmorskiej działce, zlokalizowanej w centrum Darłówka, pomiędzy ujściem Wieprzy a wejściem na plaże zachodnie. Miejsce to stało się atrakcyjnym punktem, dzięki mającemu już dwa lata budynkowi UltraMar. Jego charakterystyczna biała bryła wita wpływających do portu, za to balkony zlokalizowane są dosłownie nad wodą. Z apartamentów (do zakupu oraz na wynajem) rozciąga się niesamowity widok – morze chłonie się tutaj wszystkimi zmysłami. 

O zmysły dba również zlokalizowana w parterze restauracja Lido, gwarantująca kulinarną podróż wzdłuż brzegów Morza Północnego i plaż Morza Bałtyckiego. A złote plaże będą o krok kolejnej rezydencji.

Na tej samej nadmorskiej działce POC Partners postawi docelowo jeszcze dwa budynki – VistaMar oraz planowany na dalsze lata MiraMar. Te trzy rezydencje stworzą całość projektu Marina Royale, połączoną Bulwarem Zachodzącego Słońca. Zaprojektowany pod arkadami deptak pozwoli każdemu na delektowanie się spacerem o zachodzie słońca…

Baseny i ogrody VistaMar

Po premierze sprzedaży apartamentów w całorocznym, czteropiętrowym VistaMar wiadomo, że do wyboru spośród ponad setki komfortowych, nadmorskich mieszkań o metrażu 28-87 m2 są zarówno studia, jak i przestrzenie 2 oraz 3-pokojowe. Z możliwością ich łączenia, stąd o ostatecznym układzie wnętrza zadecydują preferencje kupujących. Każdy z apartamentów zostanie wykonany „pod klucz”, zgodnie z wybranym przez klienta stylem aranżacji. 

Ciekawie zapowiada się przestrzeń wspólna – w kameralnej części budynku, od strony wewnętrznej, zostanie zorganizowany rekreacyjny ogród ze strefą relaksu. W słoneczne dni na drewnianym decku odpoczynek zapewnią wkomponowane w przestrzeń leżaki. Parter budynku wypełni kilka restauracji, kawiarni, bistro serwujące śniadania i lunche, a we wnętrzu zostanie przygotowane także centrum SPA z basenem, saunami oraz siłownią. Do tego sala konferencyjna z widokiem na morze. Widokiem, którego nie zasłonią samochody, gdyż inwestor zaprojektował podziemną halę garażową, aby przestrzeń wokół budynku pozostała królestwem pieszych. To z myślą o nadmorskich spacerach, firma połączy komunikację pieszą od słynnego mostu rozsuwanego (dojście z Darłówka Wschodniego) po plaże Darłówka Zachodniego, w tym zapewni dogodne dojście na widokową kładkę, wiodącą po wydmach.

Tak jak w przypadku użytkowanego już budynku UltraMar, tak i tutaj wnętrza oraz elewacje zostaną wykonane z najwyższej jakości materiałów, w technologiach niespotykanych lub rzadko stosowanych w Polsce. Bo Marina Royale to projekt, dzięki któremu nie trzeba szukać kompromisu między lokalizacją, infrastrukturą dla mieszkańców a jakością wykonania. Apartamenty są bezkonkurencyjne na mapie obecnych inwestycji. Wygrywają nie tylko dzięki topowemu położeniu wśród wszystkich innych kompleksów nadmorskich. Wyróżnia je także najwyższa funkcjonalność, komfort, spójna architektura i takie wykorzystanie planu przestrzennego, aby powstało awangardowe, wygodne miejsce do życia. Przez cały rok.